Informatie over deze publicatie

Deze publicatie is op 31-08-2026 gepubliceerd door Waterschap De Dommel. De publicatie is van het type omgevingsvergunning en heeft als identifier "wsb-2026-22733".

Bestandsformaten

Op dit moment is de publicatie beschikbaar in de volgende formaten:

Publicatiegegevens

Onderstaande tabel bevat een overzicht van de publicatiegegevens (metadata) die bij deze publicatie horen. Deze zijn ook als los bestand beschikbaar:

Publicatiegegevens Waarde
Collectie officiële publicatie
DC.type omgevingsvergunning
DTD-versie Officiële Publicaties, versie 1.1
Eindverantwoordelijke Waterschap De Dommel
Externe bijlage Besluit|exb-2026-30629
ID wsb-2026-22733
Jaargang 2026
Organisatie Waterschap De Dommel
Organisatietype waterschap
OVERHEID.category Natuur en milieu | Organisatie en beleid
OVERHEIDop.activiteit milieu
OVERHEIDop.configuratie https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-OmgevingsvergunningAfhandeling-3Pas-ZM/2.98/xml/MC-DRP-OmgevingsvergunningAfhandeling-3Pas-ZM.xml
OVERHEIDop.gebiedsmarkering Vlak
OVERHEIDop.gebiedsmarkering Punt
OVERHEIDop.geometrie POLYGON((155373.51112164275 387576.5403987357,155383.4511216522 387585.5003987377,155390.03112165828 387593.76039874885,155393.67112166164 387602.58039875387,155442.53112170717 387581.44039873895,155678.6381219275 387472.40939866676,155674.29812192352 387427.6093986349,155655.95812190624 387386.3093986128,155639.43812189077 387373.2893985963,155632.01812188383 387356.4893985882,155628.15312188014 387339.6713985751,155629.83312188185 387321.61139856634,155618.7731218716 387314.19139855955,155606.87312186044 387302.57139855355,155597.07312185122 387283.95139854087,155381.96312165074 387295.3613985473,155378.043121647 387475.12139866553,155397.64312166529 387476.2413986702,155378.60312164752 387500.8823986845,155373.51112164275 387576.5403987357))
OVERHEIDop.geometrie POINT(155505 387424)
OVERHEIDop.geometrieLabel Gebiedsmarkering
OVERHEIDop.geometrieLabel Punt 1
Publicatie Waterschapsblad
Publicatiedatum 2026-08-31
Publicatienummer 22733
Referentienummer 0539396385
Samenvatting Afvoer van hemelwater door toename van verhard oppervlak (55000 m2) in de buurt van Dirk Noordhoflaan in Eindhoven
Taal nl
Titel 0539396385 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit: Afvoeren hemelwater door toename van verhard oppervlak in de buurt van Dirk Noordhoflaan in Eindhoven
Uitgever Waterschap De Dommel

Op de kaart