Informatie over deze publicatie

Deze publicatie is op 31-08-2026 gepubliceerd door Waterschap De Dommel. De publicatie is van het type omgevingsvergunning en heeft als identifier "wsb-2026-22731".

Bestandsformaten

Op dit moment is de publicatie beschikbaar in de volgende formaten:

Publicatiegegevens

Onderstaande tabel bevat een overzicht van de publicatiegegevens (metadata) die bij deze publicatie horen. Deze zijn ook als los bestand beschikbaar:

Publicatiegegevens Waarde
Collectie officiële publicatie
DC.type omgevingsvergunning
DTD-versie Officiële Publicaties, versie 1.1
Eindverantwoordelijke Waterschap De Dommel
Externe bijlage Besluit|exb-2026-30626
ID wsb-2026-22731
Jaargang 2026
Organisatie Waterschap De Dommel
Organisatietype waterschap
OVERHEID.category Natuur en milieu | Organisatie en beleid
OVERHEIDop.activiteit milieu
OVERHEIDop.configuratie https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-OmgevingsvergunningAanvraag-3Pas-ZM/2.99/xml/MC-DRP-OmgevingsvergunningAanvraag-3Pas-ZM.xml
OVERHEIDop.gebiedsmarkering Punt
OVERHEIDop.gebiedsmarkering Vlak
OVERHEIDop.geometrie POINT(139695 402670)
OVERHEIDop.geometrie POLYGON((139686.4061070746 402703.4434087465,139655.95610704614 402667.21840872493,139707.9311070941 402637.2934087041,139733.65610711835 402672.4684087277,139686.4061070746 402703.4434087465))
OVERHEIDop.geometrieLabel Punt 1
OVERHEIDop.geometrieLabel Gebiedsmarkering
Publicatie Waterschapsblad
Publicatiedatum 2026-08-31
Publicatienummer 22731
Referentienummer 0539385759
Samenvatting het aanleggen van een natuurvijver in attentiegebied in de buurt van Winkelsestraat 3 in Biezenmortel
Taal nl
Titel 0539385759 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit: het aanleggen van een natuurvijver in attentiegebied, in de buurt van Winkelsestraat 3 in Biezenmortel
Uitgever Waterschap De Dommel

Op de kaart