Informatie over deze publicatie

Deze publicatie is op 31-08-2026 gepubliceerd door Waterschap De Dommel. De publicatie is van het type vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater en heeft als identifier "wsb-2026-22703".

Bestandsformaten

Op dit moment is de publicatie beschikbaar in de volgende formaten:

Publicatiegegevens

Onderstaande tabel bevat een overzicht van de publicatiegegevens (metadata) die bij deze publicatie horen. Deze zijn ook als los bestand beschikbaar:

Publicatiegegevens Waarde
Collectie officiële publicatie
DC.type vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater
DTD-versie Officiële Publicaties, versie 1.1
Eindverantwoordelijke Waterschap De Dommel
Externe bijlage Besluit|exb-2026-30601
ID wsb-2026-22703
Jaargang 2026
Organisatie Waterschap De Dommel
Organisatietype waterschap
OVERHEID.category Natuur en milieu | Organisatie en beleid
OVERHEIDop.configuratie https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-3Pas-ZM/2.82/xml/MC-DRP-BeschikkingAfhandeling-3Pas-ZM.xml
OVERHEIDop.gebiedsmarkering Vlak
OVERHEIDop.geometrie POLYGON((149623.22711624825 372922.972388832,149735.45211635315 372911.7163888266,149729.2361163475 372863.8363887905,149615.66711624098 372875.932388798,149623.22711624825 372922.972388832))
OVERHEIDop.geometrieLabel Gebiedsmarkering
Publicatie Waterschapsblad
Publicatiedatum 2026-08-31
Publicatienummer 22703
Referentienummer 0539393620
Samenvatting Het aanleggen van een dam met duiker ten behoeve van een inrit in de buurt van Boksheidsedijk in Eersel
Taal nl
Titel (0539393620) Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit Het aanleggen van een dam met duiker ten behoeve van een inrit in de buurt van de Boksheidsedijk in Eersel
Uitgever Waterschap De Dommel

Op de kaart