Informatie over deze publicatie

Deze publicatie is op 31-08-2026 gepubliceerd door Waterschap De Dommel. De publicatie is van het type omgevingsvergunning en heeft als identifier "wsb-2026-22695".

Bestandsformaten

Op dit moment is de publicatie beschikbaar in de volgende formaten:

Publicatiegegevens

Onderstaande tabel bevat een overzicht van de publicatiegegevens (metadata) die bij deze publicatie horen. Deze zijn ook als los bestand beschikbaar:

Publicatiegegevens Waarde
Collectie officiële publicatie
DC.type omgevingsvergunning
DTD-versie Officiële Publicaties, versie 1.1
Eindverantwoordelijke Waterschap De Dommel
Externe bijlage Besluit|exb-2026-30593
ID wsb-2026-22695
Jaargang 2026
Organisatie Waterschap De Dommel
Organisatietype waterschap
OVERHEID.category Natuur en milieu | Organisatie en beleid
OVERHEIDop.activiteit milieu
OVERHEIDop.configuratie https://repository.officiele-overheidspublicaties.nl/MasterConfiguraties/MC-DRP-OmgevingsvergunningAanvraag-3Pas-ZM/2.99/xml/MC-DRP-OmgevingsvergunningAanvraag-3Pas-ZM.xml
OVERHEIDop.gebiedsmarkering Punt
OVERHEIDop.gebiedsmarkering Vlak
OVERHEIDop.geometrie POINT(136369 404250)
OVERHEIDop.geometrie POLYGON((136362.41573327675 404231.9768237462,136364.05568469907 404232.9277697567,136368.35671657394 404235.2778046162,136373.9347181555 404238.6167350303,136385.8287827112 404244.82974331186,136390.69074478527 404247.3697514172,136391.1077719517 404247.5877166672,136381.63182821937 404264.2977125719,136381.22278240233 404264.06570068677,136371.17078419955 404258.41874634044,136365.95282992395 404267.04871724366,136348.78879861283 404257.74068923463,136362.41573327675 404231.9768237462))
OVERHEIDop.geometrieLabel Gebiedsmarkering
OVERHEIDop.geometrieLabel Gebiedsmarkering
Publicatie Waterschapsblad
Publicatiedatum 2026-08-31
Publicatienummer 22695
Referentienummer 0539389517
Samenvatting duiker verlenging in b-water OWL60210_HO1 (25 meter ?) Schoorstraat 28 in Udenhout
Taal nl
Titel 0539389517 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor een wateractiviteit. Verlenging duiker in b-water OWL60210 nabij Schoorstraat 28, 5071RA in Udenhout.
Uitgever Waterschap De Dommel

Op de kaart